Киев, ул. Большая Васильковская 132

Огляд нових моделей Brother DCP-1622WE і DCP-1623WE

Brother DCP-1622WE і DCP-1623WE – це нові моделі комбайнів з лазерним, монохромним друком від виробника передового обладнання – японського бренду Brother. Ці багатофункціональні пристрої підходять для використання як в офісі, так і для домашнього друку. 

Відмінні риси пристроїв

Brother’s DCP-1622WE і DCP-1623WE відрізняються тільки кольором. Ці комбайни не мають ніяких інноваційних рішень, і нічим не виділяються на тлі інших брендів. Але вони не обділені достоїнствами. 

З переваг виділимо кілька аспектів: підтримка Wi-Fi і оперативність під час роботи. Ця техніка входить в лінійку представників компанії «Тонерблаго», всі гаджети якої вигідно відрізняються тим, що мають дешеві витратні матеріали – картриджі з тонером. Адже всім відомо, що чим нижче ціна витратних матеріалів, тим дешевше в результаті обходиться поліграфічна продукція. Хоча ціна цих моделей обладнання трохи вище, ніж аналогічних пристроїв. Він починається від 140 євро. Але це не затьмарює перспективу економії на самій поліграфії. Так один принт обійдеться всього в 1,7 євроцента, що дуже вигідно! Проаналізувавши економічні переваги, перейдемо до більш ретельного аналізу «начинки» новинок.

Багатофункціональні пристрої DCP-1622WE і DCP-1623WE від Brother можна сміливо класифікувати як прилади для домашнього використання або для роботи в невеликому офісі. Основним показником такої оцінки є рівень витривалості, який розраховується виходячи з рекомендованих експлуатаційних нормативів на місяць: 250-1800 сторінок і максимально можливе навантаження становить 10 тисяч сторінок формату А4.

Термін служби картриджа з тонером

Повний картридж розрахований на друк 1500 сторінок. Картриджі для цих пристроїв витримують рекомендовані навантаження з максимальним ресурсом в 1500 сторінок. Але ви також можете заощадити, заповнивши порожні блоки ідентичним тонером. Такий Заправку  картриджа пропонують в спеціалізованих сервісних центрах за невеликі гроші. Такий варіант значно знижує витрати на друк, що дозволить оплатити витрати на придбання барабанної установки.

Що стосується максимальної роздільної здатності DCP-1622WE і DCP-1623WE від Brother, то у них досить непоганий показник і він становить 2400х600 тонн на дюйм. Чого цілком достатньо для текстових документів. Продуктивність цих багатофункціональних пристроїв теж непогана, прогрів відбувається за 18 секунд, а перша сторінка буде готова через 10 секунд. Робоча швидкість – 20 р. А4 в хвилину. Для домашнього використання цього цілком достатньо. 

Сканування  

Оптична роздільна здатність скануючого модуля становить 600х1200 тонн на дюйм. Для роботи з документами цього буде достатньо. Комбайни дозволяють візуально поліпшити якість, збільшивши роздільну здатність до значень 19200х19200. Відскановані документи можна зберегти на комп’ютері або відправити по електронній пошті. Пошта.