Киев, ул. Большая Васильковская 132

Canon i-SENSYS MF247dw

Нещодавно японський виробник представив користувачам лазерний багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF247dw. Призначений для невеликих робочих груп.

Що вміє апарат

Пристрій вміє:

копіювати,

друкувати,

сканувати,

обмінюватися факсимільними повідомленнями.

Крім цих функцій варто зазначити:

мережеві інтерфейси Wi-Fi та Ethernet,

автоматичний податчик багатосторінкових документів.

Витривалість

Так як подібні пристрої призначені для постійної роботи, їх основною характеристикою вважатимуться витривалість. Саме вона визначає сегмент користувача. Принтер може надрукувати близько 15 тис. сторінок на місяць – це максимальний показник, проте рекомендується від 500 до 2500. Якщо дані показники перенести за хвилини, то за одиницю цього часу друкується 27 сторінок формату А4 при максимальному використанні, а при рекомендованому – близько 15 сторінок. Розігрів старту триває 13,5 секунд, а перший лист з’являється протягом 6 секунд.

Витратні матеріали

Витратні матеріали – не менш важливий показник серед характеристик МФП та його працездатності. Вибирати їх не доведеться, тому що виробник не пропонує різноманітності, а пристрій використовує стандартний варіант, який має ресурс у 2400 відбитків. Так як апарат використовує лише один картридж чорного кольору, він монохромний. Місткість його становить 900 сторінок.

Купувати новий оригінальний розхідник немає сенсу, оскільки це виходить занадто затратно. Простіше і вигідніше заправляти  його потрібним тонером та використовувати багаторазово.

Як збільшити дозвіл

Люди прагнуть додатковими засобами збільшити дозвіл, оснащуючи друкувальну техніку різними інструментами. Для цього виду МФУ вони також передбачені. Можна підвищити можливості апарата до 1200×1200 dpi, щоправда, суто візуально побачити таку різницю складно.

Технічні характеристики

Сканер описуваного пристрою планшетний та кольоровий. Він посилений автоматичним податчиком на 35 аркушів, що мають густину від 50 до 105 г/м2.

Параметри скла експонування – 216×297 мм, оптичний максимум становить 600×600 пікселів на дюйм, який може знизитися вдвічі при використанні автоподатчика. Швидкість оцифрування становить 15 кольорових сторінок за хвилину.

Техніка підтримує такі протоколи, як TWAN, WIA та ICA.

Факсимільний апарат працює на модемі Super G3, забезпечуючи обмін даними з певною швидкістю – 33,6 Кбіт за секунду.

Виробник пропонує методи стиснення MH, MR та MMR, а також можливість виправлення помилок ECM.

Якщо узагальнити параметри, то за три секунди можна отримати або відправити одну сторінку при максимальній роздільній здатності – воно позначається як «Надвисоке», а саме 200×400 точок на дюйм.

В апараті передбачено внутрішню пам’ять, яка при необхідності зможе зберегти до 256 сторінок, якщо раптом закінчився папір. Два тракти забезпечують роботу з нею: в одному зберігається до 250 аркушів, другий – для пріоритетної подачі лише на один аркуш. Щільність паперу становить 60 до 163 г/м2. Ресурс розрахований на 100 відбитків.

Панель управління складається із кількох кнопок, електронних блоків, чорно-білого сенсорного екрану.