Киев, ул. Большая Васильковская 132

Canon Paper


Канон


Canon – всесвітньо відомий японський бренд. Він був заснований в 1933 році. І протягом майже ста років свого існування більшу частину цього періоду є лідером з виробництва та продажу оргтехніки та витратних матеріалів для офісу.
Canon paper
є одним з видів витратних матеріалів для офісної техніки, що випускається компанією, і вважається одним з кращих видів серед інших.


Переваги паперу Canon.

Canon paper має ряд переваг. До них відносяться:


  • Матова поверхня, яка не має зайвого блиску;

  • Максимальна чіткість передачі кольору і відтінків і яскравості;

  • Ідеальна сумісність з багатьма видами чорнила;

  • Цей вид паперу можна використовувати для найрізноманітніших видів творчості. Це ідеальний вибір для друку на ньому зразків мистецтва.

  • Фотографії, надруковані на фотопапері Canon, висихають практично миттєво, оскільки оригінальний фотопапір має мікроскопічне покриття, завдяки якому чорнило швидко вбирається без залишку на поверхні.

  • І однією з важливих переваг паперу Canon є надзвичайно тривале збереження малюнків і зображень без пошкоджень.


Де купити папір Canon?

Папір Canon продається в багатьох спеціалізованих магазинах і відділах супермаркетів. Також його можна придбати через інтернет, оформивши замовлення на будь-якому з майданчиків, що займаються продажем оргтехніки та витратних матеріалів, наприклад
сервісу Greentex
.


Canon paper – кращий вибір для роботи з зображеннями, адже саме ця категорія документів є основною спеціалізацією компанії. Більш того, з цим папером ваше організаційне обладнання буде працювати злагоджено, ефективно і протягом більш тривалого періоду. Цей тип паперу ідеально підходить для роботи на багатьох типах принтерів і сканерів.