Киев, ул. Большая Васильковская 132

Економічний лазерний принтер Brother HL-L2350DW

Принтер від японської компанії Brother моделі HL-L2350DW є новинкою поліграфічного обладнання. Він відносно дешевий і призначений для домашнього використання і невеликих офісів.

Цей пристрій відрізняється високою швидкістю друку як для свого рівня, автоматичним модулем просування друку з двох сторін, бездротовим інтерфейсом і іншими можливостями.

Описаний нами принтер відноситься до сегменту SOHO. Він здатний друкувати 250 – 2500 монохромних відбитків на місяць.

Картриджі з тонером в базовому комплекті випускаються в двох варіантах. Ресурс звичайного витратного матеріалу становить 1200 сторінок, а збільшеного вистачає для виготовлення 3000 сторінок за стандартом ISO. У базовій комплектації принтер оснащений невеликим картриджем на 700 сторінок Барабанний блок також має обмежений ресурс, його вистачає на 12 тисяч відбитків.

Оригінальні картриджі для цього лазерного пристрою коштують недешево, тому найбільш економічним варіантом є Заповнення  спорожняють відповідним тонером. Так можна заощадити 60 – 70% коштів на відновлення повноцінної роботи без втрати якості. 

Не такий вигідний варіант, але прийнятний – покупка якісних лазерних картриджів від добре зарекомендували себе виробників.

особливості принтера 

Найвища оптична роздільна здатність принтера становить 600х600 точок на дюйм, а оптимізатор HQ1200a досягає 2400х600 точок на дюйм. 

Висока продуктивність – явний козир цього принтера. Швидкість 30 ppm вказана в описі. Дуплексний режим уповільнює процес до 15 сторінок в хвилину. Пристрій нагрівається після включення за 26 секунд, а до повноцінної роботи включається через 9 секунд, перша сторінка в приймальному треї випадає через 8, 5 секунд. після натискання кнопки друку. 

Приймальний лоток вміщається на 150 сторінок. Основний з них розрахований на 250 сторінок. 

Керування друком 

Принтер – бюджетний варіант, тому має просту панель управління. Звичайна панель з кнопками і скромний 16-символьний рідкокристалічний екран дозволяють успішно контролювати роботу пристрою. Інтерфейс більш складний: крім стандартного USB-порту є бездротовий модуль Wi-Fi з підтримкою Wi-Fi Direct. Тому друк здійснюється навіть без стандартного роутера.

Пристрій підтримує мобільно-хмарні сервіси, з фірмовим набором інструментів iPrint & Scan та іншими поширеними сервісами.