Киев, ул. Большая Васильковская 132

Brother DCP-1512R: монохромний лазерний простачок

Brother DCP-1512R: монохромний лазерний простачок. – Саме з цією характеристикою від маркетологів японської компанії дана модель принтера увійшла в лінійку моделей своєї серії. «Простачка» не означає «примітивний». Принтер отримав вдячність користувачів, завдяки своїй надійності, ергономіці і розумній експлуатації. Парадигма «ціна-надійність-якість» цього монохромного мультиплікатора виглядає привабливо для клієнта.

Технічні характеристики Brother DCP-1512R

Пристрій, за словами розробників, призначене для офісів малого та середнього бізнесу. Це відповідає максимальному завантаженню принтера (2000 відбитків на місяць) і його продуктивності (18-20 аркушів в хвилину).

Час прогріву пристрою до випуску першого примірника становить 600 секунд, після чого пристрій може працювати із заявленою швидкістю. Клієнтів як і раніше приваблює висока якість друку, яке забезпечується характеристиками поверхні носія з роздільною здатністю 2400х600 точок на дюйм. Це дозволяє використовувати невеликі розміри шрифту для певних типів документації, що дозволяє економити папір. Місткість завантажувального контейнера невелика і становить 100 аркушів і 150 на виході. Для монохромного принтера такого класу це вважається нормальним навантаженням, так як лотки більшого розміру вимагають збільшення розмірів конструкції корпусу і архітектури. Залишалося обмеження по щільності носіїв, яке обмежувалося 105 грамами на квадратний метр.

Особливості брата DCP-1512R

Максимальний робочий об’єм Brother DCP-1512R – 10 тисяч монохромних відбитків. Після цього, щоб відновити роботу пристрою, потрібно замінити барабан, інакше фурнітура почне перегріватися, що неминуче позначиться на якості копій. Однак покупців заспокоює той факт, що кожен раз, коли їм не потрібно витрачатися на дорогі витратні матеріали, досить наповнити ємності тонером в сервісному центрі і пристрій буде працювати як раніше.

Панель керування принтером традиційно розділена між сенсором і клавіатурою. Півтора десятка символів на екрані не дають розгулятися фантазії користувача. Немає редагування моделі, немає відправки адрес, немає сполучення з програмним функціоналом ПК, немає … Є ще багато всього, чого немає. Однак для класу подібних машин Brother DCP-1512R є найнадійнішим принтером з найменшими клопотами.