Киев, ул. Большая Васильковская 132

Як заощадити на заправці картриджів для принтерів HP

Якщо розглядати процес заправки картриджів для принтерів HP з погляду вендора, він, навіть незважаючи на свою пряму зацікавленість у купівлі нового, заохочує його. Розцінки на розхідники найчастіше досягають 50-70% від загальної вартості МФУ або принтера, що влітає в копійчину і робить експлуатацію таких пристроїв невигідною для більшості користувачів.

Природно, можна спробувати зробити друк дешевшим різними методами, наприклад, використовуючи не оригінальні, а сумісні картриджі, таким чином вже можна заощадити близько 30% тих грошей, які традиційно витрачаються на обслуговування. Однак можливості професійної заправки картриджів HP “всуху” здатні обійти і це рішення, тому що в цьому випадку економія зростає практично вдвічі.

Забезпечити явну вигоду, проте можна тільки звернувшись за послугою заправки до професійного майстра, надійного та перевіреного раніше, до пошуків якого, можливо, доведеться докласти чимало зусиль, якщо врахувати, наскільки перенасичений сьогодні ринок витратних матеріалів для принтерів та МФУ дилетантами, які виконати роботу якісно просто не в змозі через відсутність потрібних знань та навичок. Важливо розуміти, що заправити картридж лазерного принтера – не однаково засипати в нього певну дозу тонера, сумісного з конкретною моделлю приладу, цей процес має на увазі щось більше. Робота майстра, якщо він справді таким є, має на увазі розбирання картриджа, його очищення від забруднень та відпрацьованого матеріалу, тестування, діагностику та інші маніпуляції, здатні забезпечити більш тривалу його експлуатацію. Всі перелічені заходи можна якісно виконати тільки в умовах майстерні, де є все необхідне обладнання. У поєднанні з професіоналізмом майстра, що виконує заправку картриджів HP відповідно до всіх норм, таке рішення гарантує ідеальний друк та дозволить заощадити чимало коштів.