Киев, ул. Большая Васильковская 132

5 поширених міфів про заправку картриджів

Повторне заправлення картриджів – це для багатьох виробників неприпустиме заняття. Виробники оргтехніки намагаються навіяти покупцям думку, що повторно засипати тонер чи заливати фарбу не можна, надаючи на підтвердження своїх слів «вагомі аргументи». Проте досвідчені фахівці успішно розвінчують міфи, надавши контраргументи.

 

 

Міф №1. Заправка картриджа – причина псування обладнання

Ризик існує тільки в тому випадку, коли в барабан дилетанти без досвіду роботи спеціального інструменту засипають невідповідний або неякісний тонер. Звернувшись до надійної компанії , можна виключити ймовірність надмірно швидкого зносу барабана. У розпорядженні спеціалістів спеціальне обладнання, інструменти, витратні матеріали.

Заправляти картридж набагато вигідніше, ніж купувати новий або міняти оргтехніку. Це незаперечний факт.

Міф №2. Заправка здатна знизити якість друку

Досягти абсолютної ідентичності заправленого або оригінального картриджа не можна, однак виявити відмінності користувач ніяк не зможе. Якщо потрібно друкувати тільки текстові або графічні документи, жодної різниці не буде помітно.

Винятки є і з цього правила. Вони також стосуються неякісної роботи та непрофесійності співробітників, які заправляють картридж. Якщо в ньому недостатньо порошку, може постраждати якість друку. Саме тому довіряють таку роботу досвідченим фахівцям.

Міф №3. Заправка шкодить здоров’ю

Це найчастіше стосується чорних тонерів, в яких в мікрочастині присутні вкраплення кадмію і свинцю. Проте частка таких речовин тут незначна. Небезпеку становить тонер лише після перевищення максимально допустимих норм, але такого в якісних порошках відомих виробників не помічено.

Інша справа – заправлення струминних картриджів . Для цього використовують рідкі склади, де взагалі відсутні небезпечні включення. У таких картриджах використовують трибутил-олов’яні з’єднання. Вони досить токсичні, але небезпека становлять для того, хто вирішить спробувати концентровану речовину (не менше 1 кг). Куди більшу небезпеку для людини становить звичайна кухонна сіль, якщо її з’їсти більше, ніж треба.

Щоб унеможливити токсичне отруєння, рекомендовано роботу із заправки картриджів довіряти професіоналам. У розпорядженні майстрів інструмент, обладнання, захисні засоби та якісний тонер.

Міф №4. Поява алергічної реакції при попаданні тонера на покриви шкіри або слизові оболонки

Щоб зрозуміти особливості впливу речовини на організм людини, достатньо порівняти її зі звичайним домашнім пилом. Тривалий контакт – по кілька годин на день – може стати причиною розвитку алергії та запалення шкіри, але такого ж ефекту можна досягти після тривалого перебування у запиленому приміщенні чи загазованому просторі.

Фахівці працюють так, щоб частинки тонерного пилу не потрапляли на поверхню картриджа, тому виключена можливість його дотику зі шкірою або слизовими. Заправляти в домашніх або в умовах офісу принтер не слід – основні правила безпеки. Якщо доводиться працювати з порошком, то для очищення від залишків після заправки допоможе тільки пилосос з НЕРА-фільтром від Н-10 до Н-14.

Міф №5. Зниження ресурсу заправленого картриджа

Існує думка, що після заправки картридж здатний надрукувати менше копій, ніж оригінал. Істина ж у тому, що жодної різниці не існує. Це справедливо не лише щодо кількості копій, але й у питаннях густини друку. Проблеми виникають лише у випадках, коли використовується поганий порошок. Частина його вирушає у відпрацювання, як і знизити ресурс.

Усі аргументи виробників оргтехніки розвіюють контраргументи професіоналів, які давно працюють у галузі, швидко виконують свою роботу, використовують якісні порошки для заправки.