Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів у Києві


Потрібна заправка картриджа в Києві? Наша компанія пропонує вам таку можливість за доступною вартістю. В даний час досить затребувана така послуга, як
заправка картриджів принтерів
, так як в сучасній діяльності більшості організацій використовується величезна кількість оргтехніки, в тому числі і друкуючих пристроїв. Однак покупка нових картриджів себе не виправдовує через їх дорогої вартості. У нашій компанії ви можете отримати професійні послуги з заправки картриджів
Greentex
в будь-який зручний для вас час.


Наша послуга заправки картриджів Greentex на даний момент є лідером серед компаній, що займаються обслуговуванням оргтехніки. Компанія працює вже десятий рік, і за цей час кваліфіковані співробітники компанії змогли довести свої дії до досконалості.

Коли організації або приватному користувачеві потрібно заправити картридж, в першу чергу він думає про те, де це зробити, скільки і як швидко це можна зробити. Що стосується нашої організації, то ми пропонуємо всім бажаючим заправляти картриджі терміново, надавати гарантії на виконання нашої роботи, а також подальший супровід.


Заправка картриджів по центру здійснюється всього за 10-30 хвилин з використанням якісних тонерів торгової марки PATRON, Static Control. Тривалість заправки окремого картриджа багато в чому залежить від конкретної його моделі. При цьому ми пропонуємо нашим клієнтам можливість заправки картриджів не тільки в нашому сервісному центрі, але і з виїздом за будь-якою адресою в місті Київ. Наші фахівці за вашим бажанням під’їдуть до вказаного вами місця, і картридж буде заправлений негайно. У деяких випадках картридж можна віднести в нашу майстерню для заправки. Згодом товар привезуть назад до вас.

При заправці лазерних картриджів наші майстри не тільки розбирають їх і, власне, заправляють новим тонером, але і очищають бункер від видобутку, змащують всі механічні частини друкувального пристрою. Тому, звернувшись в нашу компанію, клієнт гарантовано отримає очищений картридж, придатний для роботи.

Крім послуг заправки картриджів, ми надаємо можливість придбати
нові оригінальні
картриджі, а також картриджі, відновлені після ремонту. Плюс до всього, у нас можна купити ліцензійні неоригінальні картриджі китайського виробництва, які на порядок дешевше, і цілком можуть замінити оригінальну фірмову продукцію. Однак тут вибір за вами, адже при заправці таких картриджів доводиться міняти їх окремі елементи.


У будь-якому випадку, звернувшись в наш сервісний центр з обслуговування оргтехніки, ви отримаєте:


швидка заправка картриджа;


гарантія на виконані роботи;


подальше обслуговування;


доступні ціни;


можливість відвідування нашим співробітником клієнта.