Киев, ул. Большая Васильковская 132

Розрив візерунка


Добрий день шановні читачі нашого блогу, сьогодні я хочу торкнутися теми «наскільки безпечно заправляти картриджі»? Всім відомо, що заправка картриджів істотно економить гроші клієнта, але б’є по кишені виробників друкуючих пристроїв, в зв’язку з такою ситуацією виробники активно просувають ідею покупки тільки нових оригінальних картриджів.   Свіжий приклад – рекламна компанія HP.  (Передається в інтернеті та на білбордах) 


Але нещодавно, на нашу думку, стався «розрив шаблону»: українське представництво Xerox заявило про надання нової послуги з обміну картриджів.


Офіційний сайт Xerox


Ну і що, запитаєте ви? Але картриджі, які Xerox змінить для покупців – це не нові картриджі, а картриджі, які будуть заправлятися. Відповідно, це перший крок, коли виробник побічно не підтверджує, що є така послуга, як «заправка картриджів», і нічого страшного в цьому немає. Замислюючись над тим, навіщо Xerox впроваджувати сервіс, проти якого боролися, прийшов до висновку, що у Xerox найслабші позиції в сегменті дрібної оргтехніки і вони ризикують взагалі втратити цей сегмент. Так як нова лінійка МФУ і принтерів серії Phaser 3010 / WC 3045 є найбільш невдалою, так як там одноразові пристрої замінити неможливо: барабанний блок, первинний вал заряду, магнітний вал і так далі. Для споживача це означає, що в разі будь-якої поломки пристрій доведеться міняти цілком, і з цього виходять не великі продажі. Буде дуже цікаво подивитися, як Xerox вирішує ці проблеми клієнтів.  А тепер давайте розглянемо, наскільки вигідно здійснювати обмін безпосередньо, для прикладу беремо МФУ Xerox WC3045 з картриджем 106R02183 фірми Xerox. 

Патрон 106R02183


На підтвердження своїх слів виставив картинку картриджа, де видно, що це всього лише  бак, в який потрібно залити тонер (він там двокомпонентний) і замінити чіп, все, процес «заправки картриджа» закінчений. У Greentex Service ця послуга коштує 160 грн (заправка картриджа і заміна чіпа) плюс виїзд майстра до клієнта на місце 15 грн, всього 175 грн, Xerox пропонує обмін картриджа на 199 грн, що  на 24 грн дорожче. Звичайно, ви завжди ризикуєте потрапити в некомпетентних танкістів, які можуть не знати нюансів і зіпсувати ваш патрон, хоча така ж ситуація не виключена і з офіційного представництва. Висновок, який ми можемо зробити, такий: заправляйте картриджі в перевірених сервісних центрах.