Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправте картридж HP

Всім відомо, що таке поліграфічне обладнання, як принтери, потребує своєчасної заправки картриджів. Наш
Послуга заправки картриджів Greentex
пропонує своїм клієнтам  професійну допомогу в сфері обслуговування оргтехніки, зокрема,
ремонту лазерних МФУ на Троєщині
. Ми допоможемо вам встановити СНПЧ або Швидко заправляйте картридж

за доступною вартістю і в найкоротші терміни.  Ремонт здійснюється в сервісному центрі або наш майстер виїжджає до клієнта за вказаною адресою в будь-який час доби.  

 

Патрони, що випускаються відомою компанією HP, мають характерні відмінності від аналогічних пристроїв. У них друкуючі головки поєднуються зі спеціальними контейнерами. Цей факт дає споживачеві шанс не викидати пристрій після того, як закінчиться чорнило. Їх можна просто поповнити. Або купити новий картридж, але ціна на нього досить висока. Також слід розуміти, що кольорові картриджі HP дещо відрізняються за способом заправки від чорних, адже мають свої конструктивні особливості.

 

Деякі патрони HP, аналогічні моделям від виробника Canon, оснащуються губчастими бачками. Заправка у них практично однакова. На початку необхідно закрити отвори на виробі, крім тих, які розташовані на верхній поверхні кришки. Далі, використовуючи звичайний шприц, через ці отвори необхідно ввести чорнило відповідного кольору. Робиться це дуже повільно. Після введення фарби слід почекати деякий час, поки чорнило розчиниться по губці.

 

Кольорові моделі картриджів HP дещо складніше заправляти. Перш за все, зніміть верхню кришку, робити це потрібно особливо акуратно, адже це не так просто, як може здатися. Під кришкою ви знайдете три отвори для введення різних кольорів чорнила. Два з них слід запечатати. Те ж, що залишилося, заливаємо фарбою потрібного кольору за допомогою звичайного шприца. Потім знову заклеюємо два інших отвори і заливаємо чорнилом другий отвір. Відповідно, робимо з третім отвором. Після заправки потрібно зняти стрічку і знову надіти кришку на картридж. Для більшої міцності його можна зафіксувати скотчем.

 

Щоб заправити чорне чорнило в картриджі HP, слід розуміти, що тиск всередині резервуарів виробів створюється завдяки спеціальним повітряним подушкам. Тому такий мішок не можна пошкоджувати, щоб чорнило не витекло назовні.

 

Отже, спочатку за допомогою клейкої стрічки герметизуємо вентиляційні отвори внизу і вгорі патрона. Після цього потрібно просвердлити отвір в кутку вироби. Іноді такі отвори вже є. Потім вводимо шприцом чорнило. Після цього нішу заклейте скотчем. Отвір потрібно закривати акуратно. В іншому випадку картридж може протікати, а часто це відбувається в той момент, коли він знову вже знаходиться в принтері.

 

На цьому, власне, заправка закінчена. Зніміть скотч з вироби, але не забудьте закачати повітря в технологічний отвір вироби. Щоб не забруднитися, використовуйте рукавички і вологі серветки, адже з насадок голови можуть капати чорнило. Ми закінчуємо повітря, поки фарби не перестануть текти з отворів, щоб зняти зайвий тиск. У деяких картриджах, наприклад, моделях HP 51645A, повітря потрібно не накачувати, а навпаки відкачувати. Для цього в комплектах для заправки є спеціальні присоски. Таку відкачування необхідно проводити до того, як чорнило здасться з форсунок.

 

                   

Звичайно, краще виконувати такі дії в спеціальних службах. Наша компанія зможе заправити чорнило, як струменеві, так і лазерні принтери на найвищому професійному рівні.