Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджа Canon LBP 2900, 3000 в домашніх умовах

Для тих, хто використовує обладнання для лазерного друку виробництва японського бренду Kenon, заправка Canon LBP 2900 і 3000Це може здатися досить складним, але це не означає, що таку процедуру не можна виконати своїми руками. Звичайно, краще довіряти заправку LBP 2900, 3000 професійних фахівців, яку можна зробити в Києві  в сервісному
центрі Greentex
за доступною вартістю. Але все ж, якщо зважилися на заправляючи LBP 3000 самостійно, тоді необхідно ознайомитися з інформацією нижче.

Відразу слід зазначити, що картриджі з тонером LBP 2900 і LBP 3000 повністю ідентичні аналогічним картриджам HP toner. Якщо бути дуже точним, то вам знадобиться картридж HP q2612a. З таким заправка картриджа Canon У вас не повинно виникнути проблем. Процедура досить легка, єдине, чого необхідно дотримуватися – це правильної послідовності дій і певної акуратності при виконанні.

Для однієї заправки знадобиться приблизно 100-110 грам порошку тонера. В цьому випадку знадобиться використовувати викрутку, кусачки, спеціальну воронку для подачі тонера на шило, кінчик якого доведеться зігнути на 30-40 градусів.

Отже, спочатку знімаємо пружину вироби. Відсуньте шторку, що захищає фоторецептор, і вийміть пружину з картриджа. Пам’ятайте про розташування пружини, адже якщо ви потім неправильно її встановите, то значно ускладните процес

Заправка Canon LBP 2900

(в нашому випадку HP q2612a).

Відкрутіть 2 болта, які закріплюють кришку барабана патрона. Акуратно підніміть фоторецептор, тримаючись за його шестерні, витягніть барабан з продукту. Намагайтеся максимально не розбивати жоден елемент на фоторецепторі. Далі знімаємо кришку і коротрон з пристрою. Ви побачите отвір, через яке доведеться вводити порошок тонера. Перед цим ще потрібно виштовхнути монтажний штифт на патроні. Такі ж дії слід виконати і на іншій стороні вироби. Власне, слід розібрати весь патрон, щоб дістатися до поверхні бункера, в якому знаходиться тонер.

Тепер візьміть шило і вставте його в видимий отвір. Потім виштовхніть штифти з будь-якого боку картриджа. Зачепіть кусачками качкодзьобів штифти з двох сторін вироби із зовнішнього боку і просто витягніть їх. На цьому етапі відкрутіть кріпильні болти і витрусіть залишки використаного тонера. Також для очищення картриджа можна використовувати спеціальний пилосос, яким слід обробити щілину між лезом лікаря і виділенням порошку. У будь-якому випадку настійно рекомендується очищати бункер від вироблення старого тонера.

Далі слід взяти другу половину патрона, в якій знаходиться магнітний вал. З того боку, де на магнітному валу немає шестерні, відкрутіть кришку і акуратно зніміть її. Тепер ви знову побачите кришку бункера тонера. Витягніть пробку, притримуючи руками магнітний вал, який закриває бункер тонера. Пам’ятайте, що заправка LBP 2900, 3000 Проводити її потрібно порошком тонера, який легко наповнюється. Акуратно заливайте тонер в бункер, зберігаючи магнітний вал пристрою. Якщо цього не зробити, вал може випасти, і тонер може прокинутися. Ретельно струсіть його перед наповненням порошку тоніка.

Після цього можна знову надягати кришку патрона, намагаючись не зламати пружину вала. Закрутіть кришку відповідним болтом. Тепер візьмемо другу половину патрона, в якій знаходиться бункер з відпрацюванням. Ретельно протріть коротрон і встановіть його на колишнє місце. Те ж саме зробіть і з усіма іншими деталями картриджа.