Киев, ул. Большая Васильковская 132

Принтери очима жінки: рекомендації для прекрасних дам

Лазерні та струменеві принтери давно та міцно увійшли до практики офісних працівників, користуються цією друкарською технікою та вдома. Ніжні жіночі пальчики з гарним манікюром навчилися витончено натискати на відповідні кнопочки, щоб роздрукувати чи скопіювати той чи інший документ. Але техніка, хоч би якою надійною вона була, має властивість створювати проблеми. Наших жінок ніщо не зупинить – вони готові впоратися з будь-якою несправністю. Швиденько вмикаємо Google, ставимо питання – і ось воно, рішення. Але не все так просто. Помучившись, так і не виправивши неполадки, доводиться звернутися до сервісної служби.

Дозволимо собі кілька рекомендацій для наших прекрасних дам, як поводитися з принтером.

Назвіть марку вашого принтера… Картридж якої моделі ви використовуєте?

Ця перша вимога менеджера сервісного центру може застати милу леді зненацька. Документація принтера десь загубилася, а упаковку давно викинули. Заспокойтеся, не хвилюйтесь, відповісти на ці питання дуже просто:

  1. Подивіться на кришку та передню панель принтера. На них великими літерами буде позначено марку пристрою, його серію та номер. Може вийти так, що ці дані розбиті на кілька записів, постарайтеся не пропустити жодну з них.
  2. Марку та серію картриджа найлегше подивитися на його упаковці або в паспорті, що додається до принтера (на сторінках «Властивості апарату», «Заміна витратних матеріалів»). Якщо ці способи застосувати немає можливості (всі документи безнадійно втрачені), тоді просто витягніть з принтера картридж і рахуйте інформацію з нього. Ви побачите або повні або скорочені номер і серію моделі.

Як витягти з апарата картридж, а потім поставити його назад

З цією проблемою дівчата-секретарки стикаються досить часто. Починається все з того, що не можуть знайти місце, де відкривається кришка принтера, потім докладають значних зусиль, щоб витягнути картридж (він йде зі скрипом, але зусилля продовжують прикладатися). З тріском все ж таки вдається його витягти. Але поставити його назад – це вже завдання зовсім не здійсненне. При вийманні картриджа з принтера пам’ятайте наступне:

  • Будьте спокійні, не хвилюйтесь.
  • Від’єднайте принтер від мережі.
  • Зніміть з рук металеві предмети (кільця, браслети, персні).
  • Не застосовуйте фізичну силу і не робіть різких ривків: пластикові деталі картриджа легко ламаються. Усі рухи мають бути плавними, щоб не було перекосів.
  • Не торкайтеся термоелемента: це може призвести до опіку.
  • Не лізьте у фотобарабан і не піднімайте шторку, що його прикриває.
  • Не виймайте надовго картридж із струменевого принтера: через кілька хвилин фарби можуть висохнути.

Знову цей папір застряг!

З проблемою зажовування паперу принтером зіштовхувалася кожна робітниця. Це трапляється, якщо ви використовували занадто тонкі аркуші, нерівно вклали пачку в лоток, якщо папір сильно наелектризований. Починаються спроби витягнути застряглий лист: спочатку просто тягнуть його за край – лист обов’язково рветься, потім у хід ідуть гострі предмети – лінійки, ножиці, власні нігті. Все набагато простіше: відкрийте апарат, попередньо вимкнувши його, уважно придивіться – ви побачите кольорові важелі. Поверніть їх за вказаними стрілками – ролики почнуть рухатися, і застряглий клаптик випаде.

Пам’ятайте, інструкція з використання принтера завжди повинна бути поруч, якщо вам щось незрозуміло, повірте з нею. Наш товариш інтернет також може допомогти. Знайте, що у сервісному центрі вас проконсультують з будь-якого питання.

Ніколи не забувайте про це

Перед тим, як друкувати, перевірте папір. Якщо ви використовуєте «обертки», приберіть усі скріпки та дужки. Металеві деталі можуть пошкодити фотобарабан, а ремонт недешевий. Не можна друкувати на занадто тонкому або надто товстому папері, аркушах з дефектами, м’ятих, із загнутими кутами. Не використовуйте принтер як столик або тумбочку, не ставте на кришку чашку з кавою або вазу з квітами. Волога, що випадково потрапила в друкований апарат, може істотно нашкодити йому.

Сподіваємося, наші рекомендації зроблять вас, милі дами, більш впевненими користувачами розмножувальної техніки.