Киев, ул. Большая Васильковская 132

Як інсталювати принтер у Windows 10

У ОС Windows 10 передбачена стандартна конфігурація керування та дублююча взаємозамінна модель. Це ускладнило встановлення периферії, зокрема принтерів. У матеріалі наведемо крок за кроком алгоритм установки приладів для Windows 10.

Фахівці компанії Greentex service займаються заміною картриджів, встановлення принтерів. Детально цими послугами можна ознайомитись на сайті https://greentex.kiev.ua/ , де вказані ціни, можна заповнити заявку на виїзд фахівця на будь-яку адресу у Києві.

Встановлення друкувального приладу у Windows 10

Якщо ви робите інсталяцію через роз’єм USB на комп’ютері з Windows 10, переконайтеся, що система забезпечує швидке встановлення. Для цього знадобляться драйвера із системи або центру оновлень Windows Update. Крім USB, можна виконати інсталяцію через Wi-Fi або Bluetooth. У матеріалі розповімо, як виконати процес встановлення без використання роз’єму USB.

Як приклад, розглянемо нову модель струминного принтера Canon PIXMA G3400. Його специфіка полягає в тому, що підключення доступне через Wi-Fi. Пристрій PIXMA G3400 приєднується до Wi-Fi роутерів за допомогою технології WPS, цю можливість вашого роутера рекомендується перевірити заздалегідь. У деяких моделях WPS деактивовано. На картинці продемонстровано активацію WPS у роутері D-Link DIR-615.

Потім потрібно підключити PIXMA G3400 до роутера по локальній мережі. З цією метою потрібно спочатку включити розетку, потім натиснути кнопку Wi-Fi на блоці управління. Кнопку потрібно утримувати, поки помаранчева лампочка блимне одного разу. Відразу після цього розташований поруч індикатор Wi-Fi моргатиме синім відтінком. Це свідчить про те, що принтер шукає мережу.

Потрібно підключити роутер до принтера. Для цього слід затиснути кнопку на пристрої, що відповідає за WPS. Її потрібно утримувати, доки індикатор Wi-Fi на приладі не припинить блимати, а лампочка синього кольору горітиме безперервно. Це свідчить про успішний пошук та підключення струменевого принтера до бездротової мережі.

Щоб підключити PIXMA G3400 до Windows 10, потрібно зайти в розділ налаштувань. Слід зайти в меню “Пуск” у підрозділ “Параметри”, де доступна можливість переглянути та змінити характеристики операційної системи.

Потім у категорії “Пристрої” слід натиснути кнопку додавання принтера або сканера. Після завершення пошуку з’являється посилання “Необхідний принтер відсутній у списку”, по ньому необхідно перейти для виконання подальших дій.

На цій стадії користувачеві доступний вибір способу підключення приладу. Необхідно дотримуватися підказок майстра установки, стартує пошук пристроїв. У ході пошуку потрібно вибрати модель і продовжити дотримуватися підказок майстра.

Потім стартує процес встановлення. Він встановить необхідні драйвери для PIXMA G3400, закріпить прилад як пріоритетний вибір.

Підключити бездротовий принтер доступно кожній людині, процедура проста. Налаштування та підключення для різних моделей аналогічні з мінімальними відмінностями. Для кожного бездротового пристрою є інструкція, наведена покрокова послідовність установки. Мануал зазвичай надається в комплекті з принтером і доступний на ресурсі виробника.

Встановлення друкувального приладу з диска з драйверами

У разі встановлення через USB-роз’єм операційна система відшукає драйвер для будь-якої моделі. Складнощі виникають, якщо ви придбали новий принтер і його потрібно підключити без інтернету.

Windows 10 завантажує драйвера для нових приладів у центрі Windows Update з диска з драйверами. Наприклад приєднаємо Canon PIXMA G3400 до ПК з ОС Windows 10 через USB.

Потім потрібно вкласти диск у DVD-привід та стартувати, потім відкривається стартове вікно. У цьому вікні потрібно натиснути кнопку налаштування, яка перенаправляє на крок згоди з ліцензійною угодою.

Потрібно поставити галочку та перейти до наступного етапу, де потрібно дозволити майстру установки виконувати дії.

У вікні слід вибрати підключення за допомогою USB.

Після виконання цих етапів інсталяційний майстер стартує встановлення драйвера для принтера, після чого в переліку встановленого периферійного обладнання відображатиметься струменевий принтер Canon PIXMA G3400.

Даний приклад доступний розуміння практично будь-якому користувачеві. Якщо ви виконуєте інсталяцію для старої моделі, то Windows 10 швидко знайде драйвер самостійно в режимі без інтернету.

Що означає віртуальний принтер у Windows 10

У Windows 10 доступна опція Microsoft Print to PDF. Це віртуальний чи програмний принтер, а не фізичний. Його ключове завдання – друк у PDF-файлі. Відправивши на друк на даному віртуальному пристрої дані, вони автоматично зберігають у PDF-файл. Іноді ця функція дуже корисна.

Наприклад візьмемо друк із Microsoft Edge. Потрібно відкрити браузер на ресурсі www.microsoft.com/ru-ua.

Потім зайти в налаштування веб-браузера та вибрати опцію «Друк».

Після цього користувач перенаправляється на сторінку друку.

На сторінці потрібно вибрати опцію друку, потім система переадресує у вікно збереження даних у PDF-форматі.

Використовуючи віртуальний принтер від Microsoft, користувач може надрукувати будь-які дані, включаючи браузер або текстовий документ. Якщо користувачеві потрібний віртуальний пристрій з розширеним функціоналом, необхідно скористатися віртуальними програмами для друку від різних розробників. Найбільш широкий набір опцій пропонують програми PDFCreator та doPDF.

Розробники Microsoft в оновленій версії операційної системи постаралися, передбачили розширений функціонал для користувачів та спростили роботу. Встановлення бездротового друкуючого пристрою через USB або при підключенні до бездротової мережі максимально спрощено.

У новій версії ОС передбачено віртуальний принтер, незамінний у деяких випадках. Виконати встановлення та налаштування приладів у Windows 10 зможе кожен користувач.

Щоб замовити встановлення та налаштування принтерів у професіоналів, рекомендується звернутися до компанії Greentex service у Києві, на сторінці https://greentex.kiev.ua/  наведено контакти для виклику майстра, можна залишити заявку. Фахівці у стислий термін виїдуть за заявкою, виконувати установку будь-якої моделі принтера.