Киев, ул. Большая Васильковская 132

Як був винайдений принтер

Винахід принтера. Чудо-машина Чарльза Беббіджа

Сьогодні навряд чи можна уявити роботу будь-якої сучасної організації без використання різноманітної оргтехніки. Крім комп’ютерів, на яких ведеться документація, найпопулярнішими машинами в будь-якому офісі є принтери або МФУ. Ця техніка має своїм основним призначенням друк на папері всілякої інформації. Найчастіше це документи, необхідні для роботи організацій. При цьому в даний час таке високотехнологічне обладнання використовується і для відтворення фотозображень, рекламно-поліграфічної продукції тощо.

Багато приватних користувачів набувають принтери для використання вдома, тому що це дуже зручно. Більше не потрібно шукати місця, де можна зробити необхідну ксерокопію паспорта або іншого документа. При цьому досить часто сучасні системи МФУ оснащуються функцією фотодруку. Так що у будь-якого користувача є можливість роздрукувати фотографії в домашніх умовах. Однак для цього рекомендується купувати спеціальну фотопапір. Крім того, завжди є потреба 
заправка картриджів
, чорнило в яких має властивість витрачатися. Але для цього вже створені спеціальні сервіси, однією з яких є наша компанія Greentex, яка працює в Києві.

Але звідки взялися принтери? У необхідності експлуатації цієї компактної функціональної оргтехніки в сучасному житті не викликає сумнівів. Слід зазначити, що винаходу перших друкуючих пристроїв передувало безліч експериментальних розробок.

У теорії першим розробником прототипу сучасного принтера ще в 19 столітті став вчений Чарльз Беббідж. Незважаючи на це, перший друкарський верстат з’явився тільки через 150 років.

Перший друкарський механізм для розробок Беббіджа був зібраний в п’ятдесятих роках минулого століття. Пристрій оснастили електроприводом і – дивовижно! – важив близько 4 тисяч кілограмів. На збірку такої машини пішло близько 10 років. Цей агрегат мав тисячі окремих деталей і десятки механізмів. При цьому утримувати такий «принтер» в робочому стані було дуже складно.

Надалі принтери стали більш компактними. Всі моделі працювали за принципом нанесення символів на папір подібно машинці, тобто за допомогою механічних ударів по пофарбованій стрічці.

Подальший розвиток принтерів неминуче зливалося з розвитком комп’ютерних технологій. Уже в 1953 році відома компанія Remington-Rand сконструювала перший друкарський механізм, призначення якого було спрямовано саме на роботу з комп’ютерною технікою. Уже тоді така машина мала подобу сучасних принтерів.

Перший матричний принтер був створений в 1964 році майстрами компанії Seiko-Epson, які застосували на практиці можливість друку документів і зображень, які складалися з певної кількості точок. Ідея струменевого друку в теорії належить вченому з Великобританії Чарльзу Беббіджу. В даний час існують лазерні принтери, розробка яких належить компанії IBM.

Власне, сьогодні у кожного є можливість купити принтер відповідно до своїх запитів. У нас те ж саме 
Послуга заправки картриджів 
пропонує Вам якісне обслуговування оргтехніки, 
Ремонт струменевого обладнання
  та супутніх послуг. Ми допоможемо вам швидко заправляти картридж  в нашій майстерні або на місці до вашого офісу / будинку, коли вам це потрібно.