Киев, ул. Большая Васильковская 132

Папір Epson


Епсон


Epson славиться високою якістю всієї продукції. Основним її напрямком є виробництво якісних принтерів, які гармонійно поєднують в собі високий рівень якості, надійність і прийнятну вартість. На все це можна розраховувати за умови, що ви використовуєте такий витратний матеріал, як папір Epson. Наприклад, коли ви використовуєте витратні матеріали, такі як глянцевий папір преміум-класу Epson у поєднанні з чорнилами Epson, ви отримаєте бездоганні фотографії, які складуть сімейний фотоальбом для тривалого збереження. Такі фотографії будуть зберігатися надзвичайно довго без пошкоджень і спотворень колірної гами.


Лінійка продукції торгової марки Epson.


Лінійка продуктів Epson включає ряд різновидів паперу Epson.


Отже, папір Epson – це:


  • Глянцевий;

  • Матовий;

  • Напівглянцевий;

  • Супер глянцевий.


Будь-який з цих видів паперу Epson відрізняється друком з високою роздільною здатністю. Завдяки цій характеристиці зображення виходять з найвищим рівнем точності і стійкості кольору.


Матовий папір Epson ідеально підійде для друку текстів, в той час як глянцевий папір стане відмінним матеріалом для друку ілюстрацій.


Напівглянцевий папір – ідеальне рішення для виставкової поліграфічної продукції. Листи такої якості мають оригінальну текстуру. Їх зовнішня сторона покрита спеціальним полімерним речовиною.


Компанія займається продажем упаковки з різною кількістю аркушів паперу. Так, наприклад, клієнт може вибрати пачки по двадцять, двадцять п’ять, двісті п’ятдесят або п’ятсот аркушів.


Де купити папір Epson?

Купити папір Epson можна через спеціалізований інтернет-магазин
Greentex
. На сайті є каталог продукції, де можна вибрати відповідний вид паперу. Заповнивши форму замовлення і відправивши її на сайт, ви зможете отримати її за короткий проміжок часу. Інтернет-магазин доставляє товар прямо додому або ви можете скористатися самовивозом з офісу магазину.